1 sindbag junior banner

Płynne przejście z szalonej zabawy w spokojny sen

sindbag PNG

Bezpieczeństwo w trakcie snu

Forma śpiworka niweluje ryzyko przykrycia główki dziecka w czasie snu. Otwór na szyję dziecka został zaprojektowany w taki sposób, by nie dopuścić do przedostania się główki do środka śpiworka, pozostawiając jednocześnie dużo swobody na spokojny oddech.

termometr PNG

Termoregulacja

Wełna merino użyta w śpiworku zapewnia ciepło, ale też swobodną cyrkulację powietrza, nie dopuszczając do przegrzania organizmu. Niezależnie od temperatury panującej w pokoju, skóra dziecka pozostaje ciepła i sucha.

bioderka PNG

Komfort i swoboda ruchu

Unikalny kształt SindBaga Junior umożliwia pełną swobodę ruchu w trakcie snu, gwarantując przy tym ciągłe otulenie.

tarcza PNG

Bezpieczeństwo w razie pożaru

Wełna merino jest odporna na działanie ognia – w przeciwieństwie do syntetycznych rozwiązań gwarantuje bezpieczeństwo w razie nieszczęśliwego zdarzenia.

piórko PNG

Troska o skórę alergika

SindBag Junior jest hipoalergiczny, jedwabiście miękki i delikatny, bezpieczny i łagodny nawet dla atopowej skóry. Użyte materiały posiadają certyfikaty najwyższej klasy GOTS/Oeko-Tex.

uśmiechnięta buzia PNG

Wygoda w użytkowaniu

Diagonalny zamek umożliwia skorzystanie z nocniczka lub toalety bez konieczności zdejmowania śpiworka - zarówno chłopcom jak i dziewczynkom.

pralka PNG

Łatwa pielęgnacja

Użyta w SindBagu Junior wełna merino jest antybakteryjna, nie wymaga częstego prania, bo nie chłonie zapachów. Jeśli jednak zajdzie potrzeba, śpiworek można bez problemu wyprać w pralce.

żarówka PNG

Sprytne rozwiązania

Po rozwinięciu, nogawka może otulić stopę dziecka, zapewniając komfort termiczny aż po same paluszki. Praktyczna kieszonka dogrzeje rączki dziecka np. w trakcie oglądania bajki na dobranoc.

auto PNG

Pełna mobilność

SindBagiem Junior można cieszyć się nie tylko w domu, ale i w podróży. Samochód, samolot, hotel czy camping – SindBag Junior sprawdzi się świetnie w każdej okoliczności.

lupa PNG

Troska o szczegóły

Dopracowany w najmniejszych detalach: zabezpieczenie przed podrażnieniem skóry przez suwak, bezniklowy zamek, nie posiada drażniących metek.

planeta PNG

Bezpieczeństwo dla środowiska

SindBag Junior to połączenie najdelikatniejszej wełny merino i organicznej bawełny, jest w pełni naturalny i biodegradowalny.

świnka PNG

Ekonomiczne rozwiązanie

Śpiworek do spania z nogawkami SindBag Junior został zaprojektowany tak, by służył przez 3 lata. Co daje ponad 1000 nocy!