DESIGN 2034pion

Śpiworek z nogawkami? Potrzeby i zwyczaje Twojego dziecka zmieniają się szybko – my za nimi nadążamy!

Naturalne i elastyczne materiały to nie wszystko. Śpiworki z nogawkami Marsupiale to przede wszystkim przemyślany design, skupiony na kluczowych potrzebach typowych dla wieku.

Dzięki unikalnej formie kręgla, HugBag spowija ciało maluszka, tworząc warunki podobne do tych, jakie panowały w brzuszku Mamy.

SleepBag umożliwia pełną swobodę ruchu rączek, zachowując przy tym możliwość regulacji szerokości śpiworka (napki pod wycięciem na paszki) oraz łatwego zapięcia malucha w foteliku samochodowym (przelotka na pas bezpieczeństwa).

SindBag powstał z myślą o niepohamowanej chęci odkrywania świata i zamiłowania do hopsów, pląsów i wygibasów. Uwolnione stópki pozwalają na radosną i niczym nieskrępowaną zabawę przed snem oraz bezpieczne wejście i wyjście z łóżeczka.

W modelu SindBag Junior znika przelotka na pas bezpieczeństwa – w jej miejscu pojawia się kieszonka na maleńkie skarby naszej pociechy.

Ergonomiczny kształt wszystkich śpiworków gwarantuje zdrowie i bezpieczeństwo stawów biodrowych.

Wygoda w noszeniu, łatwość w użyciu

Nasze produkty charakteryzują się ukośną linią zamka. W pierwszych latach życia dziecka ukośny zamek umożliwia sprawną zmianę pieluszki. Kiedy maluszek staje się bardziej samodzielny, pozwala na swobodne korzystanie z nocniczka lub toalety bez konieczności zdejmowania śpiworka z nogawkami. Sprytne!

Kolekcje DreamBag

Sięgnęliśmy po piękne i nieoczywiste kolory, które zestawione ze zwierzęcymi motywami dały początek czterem, uniwersalnym kolekcjom. Nad wzorami pochyliła się jedna z najbardziej utalentowanych artystek młodego pokolenia – Aga Kobylińska, której ręcznie malowane cuda dodały charakteru produktom Marsupiale.

poczuj przyjemne ciepło w mroźny, polarny dzień

poszukaj schronienia pośród wodorostów

zasmakuj relaksu w cieniu dębowego lasu

odkryj czystą i bezpieczną zatokę maskonurów