NASZE DNA Marsupiale2656

Marsupiale czyli Torbacze

Marka Marsupiale powstała z miłości do snu i natury. Uważamy, że bezpieczny i spokojny sen jest nie tylko gwarancją dobrego nastroju i prawidłowego rozwoju dziecka. Jest źródłem szczęścia i zadowolenia jego rodziców. A jeśli maluch dobrze śpi, mama i tata również wypoczywają. I cały świat zadowolony!

Mówiąc CAŁY ŚWIAT, nie przesadzamy – tworząc nasze produkty skupiliśmy się nie tylko na potrzebach dzieci i ich rodziców. Dołożyliśmy wszelkich starań aby były przyjazne dla środowiska. Dlatego zrezygnowaliśmy z typowych dla pościelowych rozwiązań poliestrowych wypełnień czy polarowych ociepleń. Skorzystaliśmy z organicznej bawełny oraz najwspanialszego daru natury, jakim jest wełna merino.

Pracując nad każdym z rozwiązań z linii DreamBags inspirowaliśmy się naturą. Produkty Marsupiale to hołd dla kangurzej kieszonki, która tworzy i utrzymuje idealne warunki po przyjściu malucha na świat. To gwarancja zdrowego i bezpiecznego snu!

Produkty Marsupiale są odpowiedzią na potrzeby typowe dla wieku i etapu rozwoju maluszka. Ale przede wszystkim są całoroczne! Zimą zapewniają przyjemne ciepło, latem chronią przed przegrzaniem. Kupujesz raz – i cieszysz się spokojnym snem pociechy, nie martwiąc się o rozmiar czy porę roku. Czyż to nie genialne!?