1 HUGBAG banner

Warunki podobne do tych jakie panowały w brzuszku mamy

ciazowy brzuszek PNG

Odtworzone warunki

Dzięki unikalnej formie fistaszka, HugBag otula ciało dziecka, stwarzając warunki podobne do tych jakie panowały w brzuszku mamy. Dzięki temu maluszek szybciej się uspakaja i łatwiej zasypia.

hugbag PNG

Bezpieczeństwo w trakcie snu

Otulacz niweluje ryzyko przykrycia główki dziecka w czasie snu. Otwór na szyję dziecka został zaprojektowany w taki sposób, by nie dopuścić do przedostania się główki do środka śpiworka, pozostawiając jednocześnie dużo swobody na spokojny oddech.

zadowolony bobas PNG

Łagodzenie kolki

HugBag pomaga łagodzić bóle brzuszka, otulając ciasno i wspierając u dziecka naturalne odruchy radzenia sobie z kolką.

termometr PNG

Termoregulacja

Wełna merino użyta w otulaczu zapewnia ciepło, ale też swobodną cyrkulację powietrza, nie dopuszczając do przegrzania organizmu. Niezależnie od temperatury panującej w pokoju, skóra dziecka pozostaje ciepła i sucha.

bioderka PNG

Komfort i swoboda ruchu

Unikalny kształt otulacza HugBag umożliwia pełną swobodę ruchu nóżek w trakcie snu.

tarcza PNG

Bezpieczeństwo w razie pożaru

Otulacz z wełny merino jest odporny na działanie ognia – w przeciwieństwie do syntetycznych rozwiązań gwarantuje bezpieczeństwo w razie nieszczęśliwego zdarzenia.

piórko PNG

Troska o skórę alergika

HugBag jest hipoalergiczny, jedwabiście miękki i delikatny, bezpieczny i łagodny nawet dla atopowej skóry. Użyte materiały posiadają certyfikaty najwyższej klasy GOTS/Oeko-Tex.

uśmiechnięta buzia PNG

Wygoda w użytkowaniu

Wystarczy włożyć maluszka, zapiąć zamek i gotowe. Nie ma konieczności zdejmowania całego otulacza przy zmianie pieluszki, wystarczy rozpiąć do połowy i zsunąć otulacz z nóżek.

pralka PNG

Łatwa pielęgnacja

HugBag stworzony jest w 100% z antybakteryjnej wełny merino więc nie wymaga częstego prania. Nie chłonie też zapachów z otoczenia. Jeśli jednak zajdzie potrzeba, otulacz można bez problemu wyprać w pralce.

lupa PNG

Troska o szczegóły

Otulacze dla noworodka z wełny merino zostały opracowane w najmniejszych detalach: zabezpieczenie przed podrażnieniem skóry przez suwak, bezniklowy zamek, nie posiada drażniących metek.

planeta PNG

Bezpieczeństwo dla środowiska

Otulacz dla noworodka HugBag to w 100% najdelikatniejsza wełna merino, jest w pełni naturalny i biodegradowalny.

świnka PNG

Ekonomiczne rozwiązanie

HugBag to produkt całoroczny. Kupujesz jedno rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w ciepłe dni, jak i w chłodne noce.