etyka i odpowiedzialność marsupiale

Ekologicznie i etycznie

Niezależnie od tego, czy DreamBag troszczy się o sen Twojego dziecka w domu, na spacerze czy w podróży, Ty masz jeszcze jeden powód do zadowolenia – razem z nami pomagasz dbać o środowisko naturalne oraz godne warunki pracy ludzi i hodowli zwierząt.

Korzystamy wyłącznie z certyfikowanej wełny merino, która pochodzi z ekologicznych hodowli, gdzie priorytetem jest zdrowie i dobrobyt zwierząt. Owce żyją na czystych i wolnych od zanieczyszczeń terenach, a ich coroczne strzyżenie przebiega w przyjaznych, etycznych i bezpiecznych warunkach.

Organiczna bawełna, której używamy, jest wolna od szkodliwych substancji chemicznych, a świadome uprawy bawełny, bez pestycydów, pozwalają cieszyć się lepszym zdrowiem lokalnej społeczności.

Wszyscy nasi dostawcy mogą pochwalić się Certyfikatami GOTS i Oeko-tex, potwierdzającymi troskę o najwyższe standardy na każdym etapie ich produkcji.

Wełna merino i bawełna są produktami naturalnymi. Nasze opakowania i dodatki również. Korzystamy wyłącznie z naturalnych surowców, w pełni biodegradowalnych i bezpiecznych dla środowiska.

Szyjemy w Polsce, a konkretnie w Łodzi – co daje nam możliwość bieżącej kontroli jakości produkcji oraz pewność najwyższych standardów i warunków pracy.

Wybierając produkty Marsupiale pomagasz nam troszczyć się o świat, w którym będzie dorastać Twoje dziecko!