1 SLEEPbag banner

Pod względem bezpieczeństwa nie ma sobie równych

sleepbag PNG

Bezpieczeństwo w trakcie snu

Forma śpiworka niweluje ryzyko przykrycia główki dziecka w czasie snu. Otwór na szyję dziecka został zaprojektowany w taki sposób, by nie dopuścić do przedostania się główki do środka śpiworka, pozostawiając jednocześnie dużo swobody na spokojny oddech.

termometr PNG

Termoregulacja

Wełna merino użyta w śpiworku zapewnia ciepło, ale też swobodną cyrkulację powietrza, nie dopuszczając do przegrzania organizmu. Niezależnie od temperatury panującej w pokoju, skóra dziecka pozostaje ciepła i sucha.

bioderka PNG

Bezpieczeństwo stawów biodrowych

Unikalny kształt SleepBaga zapewnia pełną swobodę nóżkom dziecka redukując ryzyko wystąpienia dysplazji stawów biodrowych.

tarcza PNG

Bezpieczeństwo w razie pożaru

Wełna merino jest odporna na działanie ognia – w przeciwieństwie do syntetycznych rozwiązań gwarantuje bezpieczeństwo w razie nieszczęśliwego zdarzenia.

piórko PNG

Troska o skórę alergika

SleepBag jest hipoalergiczny, jedwabiście miękki i delikatny, bezpieczny i łagodny nawet dla atopowej skóry. Użyte materiały posiadają certyfikaty najwyższej klasy GOTS/Oeko-Tex.

uśmiechnięta buzia PNG

Wygoda w użytkowaniu

Diagonalny zamek umożliwia łatwą i szybką zmianę pieluszki, bez konieczności wyjmowania dziecka ze śpiworka i przerywania snu. A jeśli niechcący pieluszka zawiedzie – dziecko nie odczuje nieprzyjemnego chłodu, bo wełna merino grzeje nawet wtedy, gdy jest wilgotna!

pralka PNG

Łatwa pielęgnacja

Użyta w SleepBagu wełna merino jest antybakteryjna, nie wymaga częstego prania, bo nie chłonie zapachów. Jeśli jednak zajdzie potrzeba, śpiworek można bez problemu wyprać w pralce.

strzałki PNG

Regulacja wielkości

Napki pod paszkami umożliwiają dostosowanie śpiworka do potrzeb najmłodszych dzieci.

auto PNG

Pełna mobilność

Specjalne otwory na pas bezpieczeństwa umożliwia korzystanie ze śpiworka w wózku i foteliku samochodowym.

lupa PNG

Troska o szczegóły

Dopracowany w najmniejszych detalach: zabezpieczenie przed podrażnieniem skóry przez suwak, wyjątkowo ciche delikatne rzepy, bezniklowy zamek, nie posiada drażniących metek.

planeta PNG

Bezpieczeństwo dla środowiska

SleepBag to połączenie najdelikatniejszej wełny merino i organicznej bawełny, jest w pełni naturalny i biodegradowalny.

świnka PNG

Ekonomiczne rozwiązanie

SleepBag został zaprojektowany tak, by służył przez 2 lata. Co daje ponad 700 nocy!