1 sindbag BANNER

To najlepsza alternatywa dla kołdry

sindbag PNG

Bezpieczeństwo w trakcie snu

Forma śpiworka niweluje ryzyko przykrycia główki dziecka w czasie snu. Otwór na szyję dziecka został zaprojektowany w taki sposób, by nie dopuścić do przedostania się główki do środka śpiworka, pozostawiając jednocześnie dużo swobody na spokojny oddech.

bioderka PNG

Komfort i swoboda ruchu

Śpiworek z nogawkami SindBag to unikalny kształt, który umożliwia pełną swobodę ruchu w trakcie snu, gwarantując przy tym ciągłe otulenie.

termometr PNG

Termoregulacja

Wełna merino użyta w śpiworku zapewnia ciepło ale też swobodną cyrkulację powietrza, nie dopuszczając do przegrzania organizmu. Niezależnie od temperatury panującej w pokoju, skóra dziecka pozostaje ciepła i sucha.

tarcza PNG

Bezpieczeństwo w razie pożaru

Wełna merino jest odporna na działanie ognia – w przeciwieństwie do syntetycznych rozwiązań gwarantuje bezpieczeństwo w razie nieszczęśliwego zdarzenia. Możesz spać spokojnie!

piórko PNG

Troska o skórę alergika

Śpiworek z nogawkami SindBag jest hipoalergiczny, jedwabiście miękki i delikatny, bezpieczny i łagodny nawet dla atopowej skóry. Użyte materiały posiadają certyfikaty najwyższej klasy GOTS/Oeko-Tex.

uśmiechnięta buzia PNG

Wygoda w użytkowaniu

Diagonalny zamek umożliwia skorzystanie z nocniczka lub toalety bez konieczności zdejmowania śpiworka - zarówno chłopcom jak i dziewczynkom.

pralka PNG

Łatwa pielęgnacja

Użyta w SindBagu wełna merino jest antybakteryjna, nie wymaga częstego prania, bo nie chłonie zapachów. Jeśli jednak zajdzie potrzeba, śpiworek można bez problemu wyprać w pralce.

żarówka PNG

Sprytne rozwiązania

Po rozwinięciu, nogawka może otulić stopę dziecka, zapewniając komfort termiczny aż po same paluszki.

auto PNG

Pełna mobilność

Specjalne otwory na pas bezpieczeństwa umożliwia korzystanie ze śpiworka w wózku i foteliku samochodowym.

lupa PNG

Troska o szczegóły

Śpiworek do spania dla dziecka z nogawkami został dopracowany w najmniejszych detalach: zabezpieczenie przed podrażnieniem skóry przez suwak, wyjątkowo ciche delikatne rzepy, bezniklowy zamek, nie posiada drażniących metek.

planeta PNG

Bezpieczeństwo dla środowiska

Śpiworki z nogawkami SindBag to połączenie najdelikatniejszej wełny merino i organicznej bawełny, jest w pełni naturalny i biodegradowalny.

świnka PNG

Ekonomiczne rozwiązanie

Śpiworek do spania z nogawkami SindBag został zaprojektowany tak, by służył przez 3 lata. Co daje ponad 1000 nocy!