szyjemy 3

Spokojny sen daje nam etyczna praca

Kochamy naszą pracę. Czerpiemy wiele radości z faktu, że pomagamy Rodzicom odzyskiwać nieprzespane noce, zapewniając spokój o komfort i bezpieczeństwo snu ich pociech.

Jesteśmy przekonani, że definiuje nas nie tylko to CO robimy ale i JAK robimy… a robimy naprawdę dobrze!

Poświęciliśmy wiele czasu na zaplanowanie całego cyklu produkcyjnego oraz logistycznego w taki sposób, by ograniczyć do minimum ślad węglowy oraz zagwarantować najwyższą jakość produktów.

Surowce? Wyłącznie ekologiczne.

Do produkcji naszych śpiworków używamy wyłącznie najwyższej jakości wełny z certyfikowanych, australijskich hodowli, gdzie priorytetem jest zdrowie i dobrobyt zwierząt. Owce żyją na czystych i niczym nie skażonych terenach, a ich strzyżenie odbywa się w przyjaznych, etycznych i bezpiecznych warunkach.

Z kolei bawełna, z której korzystamy pochodzi z ekologicznych upraw na terenie Indii, gdzie wzrasta bez szkodliwych substancji chemicznych. Świadome uprawy, bez pestycydów pozwalają cieszyć się lepszym zdrowiem lokalnej społeczności.

Wszyscy nasi dostawcy mogą pochwalić się certyfikatami GOTS i Oeko-Tex, potwierdzającymi najwyższą jakość towarów.

Produkcja? Etyczna od A do Z.

Obróbka bawełny ma miejsce w Polsce. Z dziewiarni trafia pod druk cyfrowy, gdzie unika chemicznego procesu bielenia. Po stabilizacji wzorów, wykonanych przy użyciu najnowszej generacji pigmentów, jedzie do szwalni w Łodzi. Tam, w pełnym poszanowaniu dla standardów bezpieczeństwa i komfortu pracy, powstają nasze śpiworki do spania. Produkty pakowane są w płócienne woreczki i tekturowe pudełka.

Kontrola na każdym etapie cyklu produkcyjnego – od tworzenia dzianiny, po szycie, prasowanie i pakowanie, daje nam pewność, że produkty, które oferujemy spełniają najwyższe standardy jakości.

Serce, jakie wkładamy w pracę nad naszymi śpiworkami, odbija się w najmniejszym detalu. Ale czy to nie z takich drobiazgów powstaje coś naprawdę wyjątkowego?

Marsupiale

Śpimy jak susły, pracujemy jak pszczółki. A nakręca nas dziecięca radość i miłość do natury. Wierzymy, że nikt lepiej od mamy i taty nie zatroszczy się o bezpieczeństwo i wygodę maluszków. Tworzymy rozwiązania, które pomagają rodzicom w pełnieniu tej odpowiedzialnej misji, gdy oni sami potrzebują odpocząć.